İlan karşılaştırması yapabilmeniz için en az 2 adet ilan seçmeniz gerekmektedir.


Kapat

Üyelik Sözleşmesi

1.TARAFLAR

www.sahibigibi.com/net/org adlı internet sitelerinden (bundan böyle "Sahibigibi BilgiTeknolojileri Paz. ve Tic.Ltd.Şti." olarak anılacaktır) hizmet almak amacıyla imzalanan işbu üyelik sözleşmesi (bundan böyle "SÖZLEŞME” olarak anılacaktır). Sahibigibi Bilgi Teknolojileri Paz. ve Tic.Ltd.Şti. ile siteye üye olan ve herhangi bir şekilde site içeriğine ulaşan kullanıcının sitede sağlanan hizmetlerden yararlanabilmesi amacıyla düzenlenmiş olup, ilgili sitenin bulunduğu elektronik ortamda, ÜYE tarafından onaylanması anında hüküm ifade edecektir.

2. SÖZLEŞMENİN KONUSU

İşbu üyelik sözleşmesinin konusu, SahibigibiBilgi Teknolojileri Paz. ve Tic.Ltd.Şti.`ne ait olan www.sahibigibi.com/net/org adlı sitelerinde sunulan hizmetlerden üyenin yararlanma şartları ile tarafların hak ve yükümlülüklerinin belirlenmesidir.

İşbu üyelik sözleşmesini onaylayan üye aşağıda yazılı koşulları okuduğunu ve bu koşullara uyacağını kabul etmiş sayılır.

3. TARAFLARIN HAK VE YÜKÜMLÜLÜKLERİYLEİLGİLİ GENEL HÜKÜMLER

3.1- ÜYE, Sahibigibi Bilgi Teknolojileri Paz.ve Tic.Ltd.Şti.`ne ait www.sahibigibi.com/net/org  internet sitelerini kullanırken yasal mevzuata uymayı ve bunları ihlal etmemeyi baştan kabul ve taahhüt eder.  Aksi takdirde, doğacak tüm hukuki ve cezai yükümlülükler ÜYE`yi bağlayacaktır.

3.2- ÜYE, Sahibigibi Bilgi Teknolojileri Paz.ve Tic.Ltd.Şti.`ne ait www.sahibigibi.com/net/org  internet sitelerinde başkalarının hizmetleri kullanmasını önleyici veya zorlaştırıcı faaliyet (spam, virus, truva atı, vb.) ve işlemlerde bulunamaz.

3.3- ÜYE, Sahibigibi Bilgi Teknolojileri Paz.ve Tic.Ltd.Şti.`ne ait www.sahibigibi.com/net/org  internet sitelerine üye olurken verdiği tüm bilgilerin doğru olduğunu kabul eder. Bu bilgilerin gerçeğe aykırı olması nedeniyle Sahibigibi BilgiTeknolojileri Paz. ve Tic.Ltd.Şti. herhangi bir zarara uğrarsa, ÜYE tüm zararları aynen ve derhal tazmin edeceğini beyan ve taahhüt ederler.

SÖZLEŞMENİN FESHİ

Taraflardan her biri işbu sözleşme'yi karşı tarafa yapacağı tek taraflı bir bildirimle her zaman feshedebilir. Eğer ÜYE, üyelik sözleşmesi`nin herhangi bir hükmünü ihlal ederse bu durumda SahibigibiBilgi Teknolojileri Paz. ve Tic.Ltd.Şti., ÜYE`nin üyeliğini iptal ederek sözleşmeyi tek taraflı olarak feshedebilir.

İHTİLAFLERİN HALLİ

İşbu Üyelik Sözleşmesi ve Sahibigibi BilgiTeknolojileri Paz. ve Tic.Ltd.Şti.`ne ait www.sahibigibi.com/net/org internet sitelerinde yer alan hizmetlerden yararlanılmasından kaynaklanacak ihtilaflar Türk Hukuku’na tabidir ve İzmir Karşıyaka Mahkemeleri ve İcra Daireleri yetkilidir.

YÜRÜRLÜLÜK

İşbu Sözleşme ÜYE'nin ÜYE olması anında yürürlülüğe girmiştir.Sözleşmeler ve Kurallar
0 (850) 885 11 85

sahibigibi.com, Tüm Hakları Saklıdır.

Google LogoÇeviri tarafından desteklenmektedir
Google LogoÇeviri tarafından desteklenmektedir